Vabimo vas na ogled filma Lesni feniks, ki bo v sredo, 20. 11., ob 18. uri v Kinodvorani Žiri. Film je namenjen ozaveščanju lokalnega prebivalstva o ponovni uporabi lesnih ostankov in odsluženega lesa, iz katerih bodo nastali novi izdelki. Ker smo ravno dobro zaključili projekt Erasmus+ I feel wood – for good o lesnopredelovalni industriji in porabi lesa ter naprej osveščamo o varovanju okolja v projektu Smart Waste Managers, je ta ogled obvezen za učence, ki ste aktivnejši v projektu Erasmus+ Smart Waste Managers in bi želeli na mobilnost v partnerske šole v projektu.

Po ogledu filma do 24. 11. 2019 napišete oceno filma v obsegu ene strani (poleg strnjene/kratke obnove podate svoje mnenje o filmu (ki je dolgo vsaj toliko kot vaša)) v Wordu, velikost 12, Times New Roman. Oceno pošljete na e-naslov: nastja.sink@osziri.si do vključno 24. 11. 2019. Za vprašanja smo vam na voljo v šoli Erasmus+ učitelji.